2022 Berjer Modası Nasıl Olacak?

Ev dekorasyonunuzu konfor ağırlık yapmak ister iseniz yararlanmanız gereken ilk mobilya berjer olmalıdır. Dekorasyon konusunda öncü berjer mobilyalar, 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılı trend listesine de adını yazdıracaktır. Daha önce ortaya çıkmamış dekorasyon fikirleri 2022 yılında kendini göstermeye başlayacaktır. Eski dekorasyonlardan sıkılanlar ve alışılmışın dışında bir oturma odası dekorasyonu yaratmak amacında olanlar için özgün berjer modelleri imal edilmiştir. Berjer mobilyalarda farklı tasarımlar modern dekorasyon ile birleştirilerek oturma odalarınıza şık bir aura yaratmak amaçlanmıştır. Eğer salonunuzun şık ve kendinden emin bir dekorasyona sahip olmasını ister iseniz bir ya da iki adet berjer koltuk kullanarak bu amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Farklı tip oturma gruplarına hızla uyum sağlayabilen berjerler farklı renklerde imal edilmektedir. Siyah berjer koltuğu geniş salonlarınızda derinlik yaratmak amacı ile kullanabilirsiniz. Krem rengi deri berjer koltuğunuzu ise daha küçük salonunuzu aydınlatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Hem açık hem de koyu renk berjerlerin ortak özellikleri ergonomik olmalarıdır.

Bobo Berjer

Bobo Berjer koltukta döner ayaklara yer verilmiştir. Bu sayede yer değiştirme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nubuk hammaddesinden imal edilmiş kumaşı sayesinde oldukça doğal bir görünüme sahip olan koltuk, oldukça uzun ömürlüdür. Nubuk, doğal yapısı itibari ile eskidikçe güzelleşen bir yapıya sahiptir. Ürünün fark renkleri bulunmaktadır.

Carmen Berjer

Carmen Berjer

Kapitone işçiliği ayak kısımlarında fark edilen Carmen Berjer sizler için özgün bir tasarım sunmaktadır. Minder ve sırt kısımlarında kullanılan nubuk türü malzeme, koltuğun ömrünü artırmaktadır. Geleneksel bir görünüme sahip olan ürün, koyu kahve ve açık kahve tonlarını bir arada bulundurmaktadır. Bu sayede kahve tonu bir orta sehpa ile kombin yapılabilmektedir.

Chester Berjer

Chester kanepelerde olduğu gibi Chester Berjer yüzeyinde de hakiki deriye yer verilmiştir. Ürünün iskelet kısmı birinci sınıf gürgen ağacından elde edilmiştir. Koltuk, lükens ayaklara ve parlak bir cilaya sahiptir. Koltuğun arka kısmında kapitone işçilik yer almaktadır. Bu işçilik fabrika çıkışı değil, el işçiliğidir. Üründe farklı renk deri seçenekleri vardır.

Gucci Berjer

Tam anlamı ile asaleti temsil eden bu üründe oturma kısımları chester tarzıdır. Sırt detaylarında ise kaplan derisi görünümü işlenmiştir. Kısa ayaklara ve düz bir tasarıma sahip olan ürünü altın sarısı renkli aksesuarlar ile kombin yapabilirsiniz. Gucci Berjer modelinin iç kısımları siyah, dış kısımları ise kahve tonlarından imal edilmiştir.

Linda Berjer

Birinci sınıf ithal kadifeden üretilen Linda Berjer sizlere konforlu bir oturma imkânı sunmaktadır. Bu berjer modelinin iskelet kısmında ise birinci sınıf gürgen ağacının dayanıklı yapısı kullanılmıştır. Masif ağaçtan üretilen koltuk, modern ayaklara sahiptir. Kolay temizlenebilen yapısı itibari ile sık tercih edilen ürün, soft süngerler kullanılarak tasarlanmıştır.

Nepal Berjer

Metal görünümlü parlak ayaklara yer verilen Nepal Berjer sizleri antik çağın en içlerine kadar sürüklemektedir. Arka kısmında ve kırlent üzerinde yer alan düz desenler oturma odalarınıza minimal biz hava kazandıracaktır. Üründe kullanılan kadife türü kumaş, dayanıklı yapısı ve esneyebilme özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Ürünü tek renk bir orta sehpa ile kullanabilirsiniz.

Prag Berjer

Prag Berjer

Kendine has özgün minder tasarımı ve yine kendine has sırt tasarımı sayesinde dekorasyonunuzda yer alacak olan Prag Berjer altın sarısı ayaklara sahiptir. Ayakların yuvarlak olduğu bu koltuk, dinlenmeniz ve rahat kitap okuyabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Koltuk yüzeyi, kolay temizlenebilen bir kumaş ile kaplanmıştır.

Venice Berjer

Kadifenin zarafetini lacivert ile buluşturarak ortaya krallara yaraşır bir estetik çıkaran Venice Berjer salonlarınıza şıklık katacaktır. Konforlu bir minder ve altın sarısı işlemelere yer verilen üründe, yuvarlak tek bir ayak bulunmaktadır. Ürünü altın sarısı geçişlere sahip küçük boy bir orta sehpa ya da küçük boy bir yan sehpa ile kombin yapabilirsiniz.

Zagrep Berjer

İç kısımlarında kadife kumaşın hâkim olduğu Zagrep Berjer dış kısımlarında süet/nubuk türünü kullanmıştır. Üründe düz ve gümüş bir ayağa yer verilmiş olup oldukça portatif bir yapıya sahiptir. Ürün, açık renk koltuk takımlarının yanında güzel bir uyum yakalayacaktır. Ürünü ayrıca kadife tarzı oturma grupları ile de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Leave a comment