En Modern Yemek Odası Takımları 2022

Genellikle yemek yeme için kullanılan yemek odaları, dinlenmek ya da sohbet etmek amaçlı da kullanılabilmektedir. Evin sık ziyaret edilen alanlarından biri olan yemek odaları doğru bir dekorasyon ile tamamlandığında evinizin enerjisi artacaktır. 2022 yemek odası dekorasyonu hakkında bilgi sahibini olarak evinizi yeni trendler ile döşemek ister iseniz bu yazıdan yardım alabilirsiniz.

Arcadia Yemek Odası Takımı

Kreatif tasarımları aynı takım içerisinde buluşturan Arcadia Yemek Odası Takımı sizleri yeni bir yolculuğa hazırlamaktadır. Turuncu renginin sandalye minderlerinde aktif olarak yer aldığı takım, oldukça canlı ve enerji verici bir yapıya sahiptir. Takımda kullanılan masa ve şifonyer ahşabın doğal görünümü esas alınarak oluşturulmuştur.

Belgrad Yemek Odası Takımı

Belgrad Yemek Odası Takımı

2022 yılında çok tercih edilecek olan Belgrad Yemek Odası Takımı sizleri hem sade hem de inovatif bir tasarım ile baş başa bırakmaktadır. Masada yer alan üst kısım parlak bir siyaha sahiptir. Masanın ayak detaylarında ise hem altın sarısı hem de gümüş rengi bir arada kullanılmıştır. Ayaklarda üç adet dikdörtgen kullanılarak özgün bir görünüm ortaya çıkarılmıştır.

Bentley Yemek Odası Takımı

Eski dönemlerin işlemelerini günümüz mobilyaları üzerine nakleden Bentley Yemek Odası Takımı ile lacivert, krem rengi ve altın sarısının mükemmel uyumuna şahit olacaksınız. Sandalyelerin dış kısımlarında yuvarlak altın detaylara yer verilmiştir. Sandalye ve masa ayakları düz bir tasarıma sahiptir.

Bianca Wood Yemek Odası Takımı

Bianca Wood Yemek Odası Takımı içerisinde bir adet konsol, bir adet konsol aynası, bir adet masa ve altı adet sandalye yer almaktadır. Dikdörtgen bir görünüme sahip olan masa yerine sabitlenmiştir. Masanın üst tablası ceviz ağacından imal edilmiştir. Masada altın renginde metal ayaklara yer verilmiştir. Ürünlerin tamamı ceviz ağacı kaplaması olup kapaklarda kullanılan menteşeler yavaşlatıcı özelliğe sahiptir.

Bugatti Yemek Odası Takımı

Bugatti Yemek Odası Takımı bünyesinde 4 parça ürünü barındırmaktadır. Bu ürünler: yemek masası, 6 adet sandalye, konsol ve konsol aynasıdır. Lacivert, krem rengi ve ahşabın kombinasyonu şeklinde tarif edilebilecek olan takım yemek odalarınızda sade bir görünüm sağlayacaktır.

Cavalli Yemek Odası Takımı

Cavalli Yemek Odası Takımı sayesinde evlerinizde asil bir görünüme kavuşabilirsiniz. Takımda yer alan ayna altın sarısı işlemelere yer vererek, takımı 2022 trendlerine aday göstermiştir. Ayrıca sandalyelerin ve masanın ayaklarında da altın sarısı geçişler hakimdir. Yuvarlak bir üst tablaya sahip olan masa, odaya oldukça kreatif bir görünüm kazandırmaktadır.

Diamond Beyaz Yemek Odası Takımı

Takım içeriği incelendiğinde 6 tane sandalyeye, 1 tane yemek masasına, 1 tane konsola ve 1 tane de aynaya yer verildiği görülmektedir. Diamond Beyaz Yemek Odası Takımı içerisinde yer alan masa sabittir. Masanın üst tablası ise dikdörtgen şeklindedir. Takımda yer alan ürünlerden her bir MDF üzerine lake cilaya sahiptir. Konsolda bulunan menteşeler yavaşlatıcı özelliktedir.

Diamond Wood Yemek Odası Takımı

Diamond Wood Yemek Odası Takımı

Diamond Wood Yemek Odası Takımı bünyesinde; bir adet dikdörtgen masa, 6 adet kadife kumaştan sandalye, 1 adet 4 raflı konsol ve 1 adet de dikdörtgen ayna yer almaktadır. Takımda yer alan masa sabittir. Mobilyaların üst kısımları ceviz ağacı ile kaplanmıştır. Kapak kısımlarında MDF üzerine lake cila işlenmiş ve ayna süslemelere yer verilmiştir. Kapaklarda yer alan menteşeler, yavaşlatmak amacı ile kullanılmıştır.

Gucci Gold and Black Yemek Odası Takımı

Gucci Gold and Black Yemek Odası Takımı sizlere yemek odanızda arzu ettiğiniz klasik stili sunmaktadır. Takımda gold rengine sıklıkla yer verilmiş olup sandalyelerin iç ve sırt kısımlarında siyah rengi de kullanılmıştır. Eğer yemek odanızda şık bir görünüm arzu ediyor iseniz bu yemek odası takımına bir göz atabilirsiniz.

Guess Silver and Black Yemek Odası Takımı

Guess Silver and Black Yemek Odası Takımı genel olarak konsol, ayna, yemek masası ve sandalyelerden oluşmaktadır. Modelde yemek masasının ayaklarında ve konsolda gümüş rengine yer verilmiştir. Koltukların 4 tanesi ise siyah ile kaplanmıştır.

Hera Beyaz Yemek Odası Takımı

Hera Beyaz Yemek Odası Takımı dikdörtgen bir masa içermektedir. Masa ve konsolda MDF üzerine mat lake cilası yapılmıştır. Ayrıca ayna süslemelere yer verilmiştir. Konsolda yer alan kapaklarda bas aç sistemi esas alınmıştır.

Leave a comment