Oturma Odalarınıza Ferahlık Katacak 6 Farklı Koltuk Takımı

Oturma odaları ve yemek odaları evlerde en çok kullanılan alanların başında gelmektedir. Televizyon izlemek, sohbet etmek ya da dinlenmek amacı ile kullanılan bu odalar, geniş ya da dar yapıya sahiptir. Geniş bir oturma odasını daha kullanışlı göstermek için genellikle koyu renk oturma gruplarından yararlanılmaktadır. Dar alanların ise ferah görünebilmesinde açık renk kanepelerin büyük etkisi vardır. Bu nedenle oturma odası dekorasyonu yapılır iken kullanılacak olan eşyaların rengine ayrıca özen gösterilmelidir. Aşağıda sizler için derlenmiş 6 farklı oturma odası takımı yer almaktadır. Bu takımların her biri 2022 sezonuna özgü dizayn edilmiştir. Takımların özelliklerinden yardım alarak eviniz için en ideal modeli belirleyebilirsiniz. Kendi tarzınıza en uygun oturma odası modelini aşağıdan seçebilirsiniz.

Angel Koltuk Takımı

Angel Koltuk Takımı

2022 yılı itibari ile piyasada boy gösteren bu takım oldukça işlevsel özelliklere sahiptir. Takımda yer alan kanepenin ve berjerin iskeleti birinci sınıf gürgen ağacından imal edilmiştir. Kanepelerde kullanılan minderler, orta sert bir yapıya sahiptir. 35 DNS sünger üzerinde silikon bulunmaktadır. Silikonun yanında kaz tüyü de kullanılmıştır. Modelin koltuk ve kanepelerinde yer verilen ayaklar paslanmaz metalden elde edilmiştir. Angel Koltuk Takımı ithal kadife kumaştan üretilmiş olup kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Modelde yer verilen parçalar yatak olma özelliği bulundurmamaktadır. Ayrıca bu parçaların sandıkları da yoktur. Modelin koyu tonlarını geniş oturma odalarınızda kullanılabilirsiniz.

Diamond Koltuk Takımı

Diamond orta sehpa ile bir arada satışa sunulan bu takım, ithal kumaş ile donatılmıştır. İthal kumaş, açık bir renge sahiptir. Bu nedenle koltuk takımını ister dar isterseniz de geniş alanlarda aydınlık bir görünüm kazanmak amacı ile kullanabilirsiniz. Kumaşın yumuşak dokusu sizleri iyi hissettirecektir. Kumaştaki kolay temizlenebilme özelliği, temizliğinizin daha kısa sürmesini sağlayacaktır. Birinci sınıf gürgen ağacı kullanılarak tasarlanan Diamond Koltuk Takımı oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Takımda yer alan minderler 35 DNS değerinde ve orta sertliktedir. Minderlerde hem silikon hem de kaz tüyü kullanılmıştır. Modeldeki ayaklarda ceviz parlak renk yer almaktadır. Hem koltuk hem de kanepelerin ayaklarınca cila bulunmaktadır. Ayakların ayrıca antik ayna desenleri ile süslendiği de görülmektedir.

Arcadia Koltuk Takımı

Beyazın ve turuncunun dikkat çeken tonlarını aynı takımda görmek ister iseniz bu takımı satın alabilirsiniz. Arcadia Koltuk Takımı içerisinde ikili ve üçlü birer adet kanepe yer almaktadır. Ayrıca bir adet sarı berjer de bu takımda bulunmaktadır. Modeli açık renk duvarlarınız ya da duvar kâğıtlarınız ile kullanabilirsiniz. Modelin berjeri özgün bir sırt detayına sahiptir. Modelin ikili ve üçlü kanepelerinde yumuşak minderler kullanılmıştır.

Belgrad Koltuk Takımı

Şıklık, her insanın evinde istediği bir görünümdür. Şıklığın zarafet ile buluşması ise oturma odaları için mükemmellik meydana getirecektir. Belgrad Koltuk Takımı içerisinde yer alan her bir parça şıklık ve zarafet çerçevesinde özel olarak dizayn edilmiştir. Takımda yer verilen siyah renk, asil bir duruşun habercisidir. Özgün sırt detayı ile dikkatleri üzerine çeken bu modeli gösterişli salonlarınızda kullanabileceğiniz gibi iş alanlarınızda da kullanabilirsiniz. Tekli koltuğun tasarımı da en az kanepeninki kadar şıktır. U tasarım tekli koltuğu şömine karşısında ya da kanepelerin yanında kullanabilirsiniz.

Bugatti Koltuk Takımı

Bugatti Koltuk Takımı

Bugatti Koltuk Takımı baklava dilim sırt detayları ve ergonomik yapısı ile görenleri memnun etmektedir. Evlerin geniş alanlarında kullanılabilen bu takımla misafirlerinizi rahat hissettirebilirsiniz. Siyah ahşap ayak detayları, oldukça sağlam bir yapıda üretilmiştir. Ayakların tasarımında sadelikten yararlanılmıştır. Koltukların ve kanepelerin minderlerinde sade desenler yer almaktadır. Tekli koltuklarda mavi renk hâkim iken ikili koltuklarda ise beyaza yer verilmiştir. Bu sayede hem mavinin huzur vericiliğinden hem de beyazın sadeliğinden yararlanabilirsiniz.

Guess Koltuk Takımı

Özellikle geniş aileler ve çok misafir gelen evler için uygun olan bu model, genişleyebilen bir yapıya sahiptir. Modelde yer alan gri tonlar, zaman ve mekân sınırı tanımamaktadır. Modelin hem kenar kısımlarında hem de kırlentlerinde ışıltılı görünüme şahit olabilirsiniz. Konforlu bir tasarımı şık görünüm ile bir araya getiren Guess Koltuk Takımı ile çok rahat edeceksiniz. Işıltılar yalnızca kenar geçişlerinde değil ayak kısımlarında da sizi karşılayacaktır.

Leave a comment