Yeniliklerle Harmanlanmış TV Üniteleri ile Evlerinizi Şımartın

Yeni evlenen çiftlerin ve oturma odasını yenileyen insanların baktıkları ilk ürünler arasında oturma grupları, berjerler ve TV üniteleri bulunmaktadır. Bu mobilyaların seçimi yapıldıktan sonra ise perde ve halılara geçilmektedir. Oldukça fonksiyonel tasarımlar ile donatılan TV üniteleri sayesinde insanlar oturma odalarınız kullanışlı alanlara dönüştürebilmektedir. Yeni nesil TV üniteleri üst kısmında yer alan geniş raflar, sizler için işlevsel sergileme alanları oluşturmaktadır. Ünitelerin konsolları hem televizyonu taşımakta hem de kapaklı bölmeler içermektedir. Bu bölmeler sayesinde oturma odaları daha düzenli görünmektedir. Odayı kalabalık gösterecek eşyalar bu kapakların arkasındaki bölmelere konabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak bazı TV ünitelerinde kitaplıklar yer almaktadır. Bu kitaplıklar sayesinde kitaplarınız daha düzenli görünecektir. Aşağıda yenilikler ile harmanlanan bazı TV üniteleri bulunmaktadır. Bu duvar ünite modelleri hakkındaki verileri inceleyerek evlerinizi 2022 yılına uygun şekilde dekore edebilirsiniz.

Arcadia Model TV Ünitesi

Arcadia Model TV Ünitesi

Arcadia özellikle doğal bir oda yaratmak isteyen insanlar için tasarlanmış sade bir modeldir. Modelde bir alt konsol bir de kitaplık yer almaktadır Konsolun ayak kısımlarında siyah renk kullanılmış olup aynı rengin kitaplık iskeletinde de yer aldığı görülmektedir. Konsolun ön yüzeyi ahşaptan oluşmuştur. Ahşap, çizgili bir şekilde kullanılmaktadır. Konsolun kenar kısımlarında yuvarlak geçişler yer almaktadır. Bu sayede ciddi bir görünümden ziyade daha sıcakkanlı bir yaklaşım ortaya çıkmaktadır. Arcadia Model TV Ünitesi kitaplığında geniş aralıklara sahip üç adet raf yer almaktadır. Bu raflara ister kitap ister biblo isterseniz de tablo koyabilirsiniz. Süs eşyalarınızı yalnızca kitaplıkta değil alt konsolun üst kısmında da kullanabilirsiniz.

Bugatti Model TV Ünitesi

Modern çağın etkisinden biraz olsun uzaklaşmak ve kendinizi 19. yüzyılda bir eve aitmiş gibi hissetmek istiyor iseniz bu model size göre olabilir. Modelde kullanılan yaratıcı renk geçişleri sayesinde aradığınız otantik görünüme kavuşabilirsiniz. Keskin hatları sayesinde klasik mobilyaları da andıran bu model 5 ayak üzerinde dengelenmiştir. Tek barçadan oluşan modelde yalnızca konsol bulunmaktadır. Konsolun üç adet bölmesi vardır. Bölmelerin kapaklarında yuvarlak tutma kulpları yer almaktadır. Bugatti Model TV Ünitesi ile salonlarınıza yenilik kazandırabilirsiniz. Modeli mavi bir berjer ile kullanarak estetik bir oda tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz. Işıltılı görünümü ile gözlerinizi alamayacağınız bu model, sitemizde yer almaktadır. Modelin detaylı fotoğraflarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Diamond Model TV Ünitesi

Bu model şekil ve tasarım olarak Bugatti model ile benzerlik göstermektedir. Aynı Bugatti’de olduğu gibi Diamond’ta da keskin detaylar yer almaktadır. Bu modelin Bugatti’den en büyük farkı açık renkli olmasıdır. Krem tonlarında tasarlanan bu modelde kitaplık ya da dolap yer almamaktadır. Yalnızca konsola sahip olan model, ışıltılı çerçeveye sahiptir. Modelin üç eş bölmesi ve yuvarlak tutma kulpları bulunmaktadır. Diamond Model TV Ünitesi ile turkuaz bir berjer satın alarak salonlarınız için ideal bir uyum yaratabilirsiniz.

Elite Model TV Ünitesi

Siyah ve beyaz olmak üzere farklı iki renk seçeneği bulunan bu model klasik bir tarza sahiptir. İki temel parçadan oluşan modelde geniş bir konsol ve kitaplık bulunmaktadır. Kitaplığı iki raftan oluşan bu modelin konsolunda 4 kapak yer almaktadır. Hem siyah hem de beyaz modelde parlak ayaklar bulunmaktadır. Elite Model TV Ünitesi renklerinden birini satın alarak evlerinizde fonksiyonel bir alan ortaya çıkarabilirsiniz.

Gucci Berjer ve TV Ünitesi

Berjer ile bir arada satışa sunulan bu ünite diğer ünitelere göre çok daha ışıltılı bir yapıya sahiptir. Ünitenin ön yüzeyi ve ayak kısımlarında bütünü ile altın renk kaplama kullanılmıştır. Bu sayede en şık oda tasarımlarınız için kullanmanız açısından ideal bir görünüm ortaya çıkarılmıştır. Gucci Berjer ve TV Ünitesi sayesinde modern çağın sık kullanılan renklerine evinizde yer verebilirsiniz. Gözlerinizi üzerinden alamayacağınız bu model yalnızca şık olmakla kalmamakta aynı zamanda fonksiyonel özelliklere de sahip olmaktadır.

Pery White Model TV Ünitesi

Evinizde iç açıcı bir ünite tercih etmek istiyor iseniz tercihinizi Pery White Model TV Ünitesi’nden yana kullanabilirsiniz. Beyaz rengi ve sade tasarımı ile odalarınızı aydınlatacak bu ürün, televizyona daha rahat odaklanmanızı da sağlayacaktır. Modeli beyaz bir köşe takımı ile kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Leave a comment