ARAMA

Ödeme Seçenekleri

İlker Gödence mobilya mağazaları ve online alışveriş sistemi üzerinden farklı ödeme yöntemleri ile ödemeler yapılabilmektedir. Ödeme seçeneklerimiz ve bu ödeme tiplerinin geçerli olduğu durumları aşağıda bulabilirsiniz.

 • Nakit (Havale) ile Alışveriş.Tüm İlker Gödence şubeleri ve Online alışveriş sisteminde nakit veya banka havalesi ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. İlker Gödence Mobilya Dizayn’da nakit alışveriş her zaman ekstra indirimler alışveriş yapmak anlamına gelir.
 • Kredi Kartı ile Alışveriş : İlker Gödence Mobilya Dizayn mağazalarından tüm kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartları taksit kampanyaları ve artı taksit avantajları dönemsel ve bölgesel banka kampanyalarına göre değişmektedir.
 • Kredili Taksit : Anlaşmalı olduğumuz banka kuruluşu ile alışverişlerinizi faturalı kredi sistemiyle bankaya hiç gitmeden şubelerimizde 36 aya kadar taksit yapabiliyoruz.
(*) Ödeme yöntemleri kullanılabilirlik tablosu.
ÖDEME YÖNTEMLERİ MAĞAZA ONLİNE ALIŞVERİŞ
NAKİT (HAVALE)
KREDİ KARTI
KREDİLİ TAKSİT x

ÜCRETSİZ TESLİMAT

Alışverişlerinizde tüm Türkiye'ye ücretsiz nakliye hizmeti sunulmaktadır.
Detaylı İncele...

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Online alışveriş sistemi üzerinden farklı ödeme yöntemleri ile ödemeler yapılabilmektedir.
Detaylı İncele...

NE ZAMAN TESLİM OLUR?

Online veya Mağaza alışverişlerinizde ürünlerin teslim süreleri değişiklik göstermektedir
Detaylı İncele...

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

İptal ve iade koşulları'nı öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayınız.
Detaylı İncele...

Sizlere Özel Yatak Odası Takımları

Kumaş, metal ve ahşabın mükemmel uyumuyla yatak odalarınıza modern ve konforlu bir esinti getiren Avrupa standartlarına uygun kaliteli yatak odası takımlarımız sizlerle buluşmayı bekliyor!

ÜRÜNLERİ İNCELEYİNİZ

Sizlere Özel Oturma Grupları

Estetik ve konforun ön planda tutulduğu koltuk takımları, ek yatak ve depolama imkanı sunan kanepe/yataklı koltuk modellerimiz ve berjerlerimiz yüksek kaliteli işçilik ve tarzınıza uygun seçeneklerle mağazamızda!

ÜRÜNLERİ İNCELEYİNİZ

Sizlere Özel Yemek Odası Takımları

Açılır veya sabit masa, sandalye, konsol ve ayna seçenekli %100 mdf veya ceviz kaplamalı yemek odası takımlarımız tasarım zarafeti ve modernliğiyle sevdiklerinizle şık bir akşam yemeğinde eşsiz bir kombinasyona imza atıyor!

ÜRÜNLERİ İNCELEYİNİZ

Sizlere Özel Tv Üniteleri

Birbirinden şık ve dekoratif duruşlarla harmanlanan, yaşam alanlarınız içindeki görsel rahatlığınızı maksimum seviyede tutan yüksek kaliteli işçiliğe ve modern tasarımlara sahip tv ünitelerimizi tarzınıza uygun seçeneklerle siz müşterilerimize sunuyoruz.

ÜRÜNLERİ İNCELEYİNİZ
Back to Top

  Projeniz için teklif alın

   Get an offer for your project

    Holen Sie sich ein Angebot für Ihr Projekt