ARAMA

Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Teslimat

İlker Gödence mobilya alışverişlerinde tüm Türkiye’ye ücretsiz nakliye hizmeti sunmaktadır. Türkiye haritası üzerinde renklerle belirtilmiş il/ilçelere göre ücretsiz nakliye hizmetinden yararlanmak için geçerli kurallar aşağıdaki gibidir.

Türkiye Nakliye Haritası

Ücretsiz Nakliye Kuralları

 • Yeşil Bölge; Bu bölge sınırları içerisinde tüm alışverişlerde nakliye ve montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 • Kırmızı Bölge; Bu bölgede 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.
 • Mavi Bölge; Bu bölgede 15.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.
 • Mor Bölge; Bu bölgede 20.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.
 • Ürünlerimizin detay sayfalarında “Kargo ile Teslimat” ibaresi bulunan ürünlerde, tutar fark etmeksizin tüm alışverişlerde kargonun ulaşabildiği bölgelere kargo ücretsizdir.

Ücretsiz nakliye sınır altında kalan alışverişlerde nakliye ücreti teslimat adresi verilerine göre alışveriş sepeti sayfasında otomatik olarak hesaplanıp, alışveriş tutarınıza yansıtılacaktır.

Montaj Ücretli mi?

İlker Gödence mobilya alışverişinizde Yeşil bölge dışında kalan il ve ilçelerde montaj hizmeti ücretli olarak yapılabilmektedir. Montaj ücreti; Ürün tutarı ve bulunduğu bölgeye değişiklik göstermektedir. Ücretler alışveriş sepeti sayfasında otomatik olarak hesaplanır ve sizin onayınızla ücret, alışveriş tutarınıza eklenir.

Hemen Teslim Mobilyalarda Nakliye ve Montaj Hizmeti

İlker Gödence Hemen Teslim Mobilyalar kategorisinde uygun fiyatlarla sunulan seri sonu ürünler, sadece satışta bulunduğu mağazamızın şehir sınırları içine satış yapılmaktadır. (*) Seri sonu ürünlerde ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti sadece ürünün bulunduğu şehir sınırları içine verilmektedir.

ÜCRETSİZ TESLİMAT

Alışverişlerinizde tüm Türkiye'ye ücretsiz nakliye hizmeti sunulmaktadır.
Detaylı İncele...

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Online alışveriş sistemi üzerinden farklı ödeme yöntemleri ile ödemeler yapılabilmektedir.
Detaylı İncele...

NE ZAMAN TESLİM OLUR?

Online veya Mağaza alışverişlerinizde ürünlerin teslim süreleri değişiklik göstermektedir
Detaylı İncele...

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

İptal ve iade koşulları'nı öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayınız.
Detaylı İncele...

Sizlere Özel Yatak Odası Takımları

Kumaş, metal ve ahşabın mükemmel uyumuyla yatak odalarınıza modern ve konforlu bir esinti getiren Avrupa standartlarına uygun kaliteli yatak odası takımlarımız sizlerle buluşmayı bekliyor!

ÜRÜNLERİ İNCELEYİNİZ

Sizlere Özel Oturma Grupları

Estetik ve konforun ön planda tutulduğu koltuk takımları, ek yatak ve depolama imkanı sunan kanepe/yataklı koltuk modellerimiz ve berjerlerimiz yüksek kaliteli işçilik ve tarzınıza uygun seçeneklerle mağazamızda!

ÜRÜNLERİ İNCELEYİNİZ

Sizlere Özel Yemek Odası Takımları

Açılır veya sabit masa, sandalye, konsol ve ayna seçenekli %100 mdf veya ceviz kaplamalı yemek odası takımlarımız tasarım zarafeti ve modernliğiyle sevdiklerinizle şık bir akşam yemeğinde eşsiz bir kombinasyona imza atıyor!

ÜRÜNLERİ İNCELEYİNİZ

Sizlere Özel Tv Üniteleri

Birbirinden şık ve dekoratif duruşlarla harmanlanan, yaşam alanlarınız içindeki görsel rahatlığınızı maksimum seviyede tutan yüksek kaliteli işçiliğe ve modern tasarımlara sahip tv ünitelerimizi tarzınıza uygun seçeneklerle siz müşterilerimize sunuyoruz.

ÜRÜNLERİ İNCELEYİNİZ
Back to Top

  Projeniz için teklif alın

   Get an offer for your project

    Holen Sie sich ein Angebot für Ihr Projekt